GuruAnimale.com

Scoateți mouse-ul din studio!

Leading emisiune radio BBC Șela Fogarty stilul agresiv cunoscut de interlocutori intervievare, shrieked la vederea unui șoricel, să plătească o vizită la noua televiziune și de radio studio în Salford, rapoarte de The Daily Mail.

Jurnalistul a vorbit în direct cu Mac Linnell de caritate farmaceutice Project Lifeline. Răspunzând la o întrebare, Linnell și ezitat pentru câteva secunde, el nu a putut rosti un cuvânt, și apoi a spus cu un râs, că el vede în fața unei femei rozătoare. Domnișoara Fogarty brusc a sărit de pe scaunul său și a strigat: "O, Doamne, cât de groaznic, nu mai pot continua programul, cineva, se scoate mouse-ul din studio!"

"Oh, îmi pare rău, eu trăiesc și eu țipând la vederea unui șoarece, și de la ei se ascunde în spatele scaunului!" - ea a continuat să țipe Fogarty. De obicei, lider calm și colectate uitat foarte entuziasmat și nu a putut calma imediat în jos.

Mouse-ul nu este în mod clar cu experiență pentru partea sa nici o teamă și a fugit calm pe masa de lângă mâna de conducere.

voce aspră domnișoara Fogarty a mărturisit că ea ar trebui să rupă, pentru că nu poate continua interviul pe un subiect serios, atunci când ea a avut un mouse care rulează în jurul valorii de picioare. Leading a continuat să spun publicului despre starea lui. "Am fost aproape dreptate, dar eu nu pot atinge picioarele de podea. Deci, am înțeles că picioarele mele pantofi puternice și mouse-ul nu mă poate provoca nici un rău"- cuvintele ei părea un fel de auto-formare.



Când rozător re-descoperit prezența sa, spectacol de picioarele mesei, domnișoara Fogarty a țipat din nou, cere pe cineva să o salveze de la animal enervant. "În cazul în care mouse-ul încă mai rămâne în studio, apoi ea a urca pe mâna mea, atunci voi respinge pur și simplu"- a continuat jurnalist emoționat plânge. După aceea, angajații au fost forțați Radiodifuziunea spectacol participanții muta la un studio învecinat, iar de acolo domnișoara Fogarty ar putea continua în condiții de siguranță de radiodifuziune.

După cum au recunoscut mai târziu lider de colegii săi, a văzut invitatul încleșta piept și a încercat spune ceva. Ea a fost teamă că el ar putea avea un atac de cord, dar după câteva secunde, când a spus prin râs său a atras atenția spre brațul, a fost foarte bine.

Fogarty plâns că instinctiv încercat să ridice picioarele lor, astfel încât acestea să nu atingă podeaua, dar era conștient de faptul că acțiunile sale sunt inutile, pentru că rozătoare nu este ceva pe podea și pe masă și a fugit în jurul valorii de mâinile ei.

Notă câteva ore după incident angajații BBC nu au putut să expulzeze din scandalagiu caudat de birou. "Ar putea fi oriunde. Cineva încerca să o prindă o ceașcă de cafea, dar ea undeva ascuns și a evitat", - a declarat unul dintre colegii Fogarty.

Aceasta nu este prima reuniune a angajaților BBC cu rozătoare în pereții camerei de Salford, a fost deschis în 2011. În urmă cu aproximativ trei luni, vorbitorul Kate Kinsella, vorbește despre vreme în aerul dimineții, de asemenea, a văzut un șoarece. "În timpul zilei, vânturi puternice sunt posibile, - a spus ea. - Vestea buna este pe cale să înceapă ... Uh ... Îmi pare rău, am fugit chiar în fața mouse-ului în studio!" - a ascultat ascultătorii prognoza meteo la micul dejun.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu