GuruAnimale.com

Experții au fost nedumerit de inel negru deasupra Angliei

scolarita britanic a asistat la apariția unor inele mistice negre pe cer, care experții sunt încă mai încearcă să găsească totuși nici o explicație.

Experții meteo erau nedumeriți de inele negre, care au apărut în cer peste Royal Leamington Spa, Anglia, vineri seara. Elevă Georgina Hip jucat tenis cu mama ei Jo, atunci când se uită la cer, am văzut inelul negru misterios. Ea a fotografiat cercul de pe telefonul mobil, dar până în prezent, nimeni nu poate explica originea mărcii negre ciudat. Potrivit unui liceu, inelul a rămas în cer timp de aproximativ trei minute înainte de a dispărea fără urmă.

Cercul seamănă cu un inel de fum gigant, dar în Fire and Rescue Serviciul Warwickshire au raportat că, în timpul observației nu a fost in apropiere de incendii, la care nu este primit cel de rapoarte de astfel de controler. După cum se menționează în Biroul de Meteorologie, inelul nu este probabil din cauza vremii.

Nick Pope, un expert în OZN-uri în guvern consilier trecut pentru fenomene inexplicabile, a declarat cerc, în opinia sa, are "organic" natura.

"Este într-adevăr un obiect ciudat. E ca un inel de fum, dar eu nu văd sursa, oriunde s-ar putea lua. Alte opțiuni includ unele fenomene meteorologice neobișnuite"- a spus el într-un interviu cu Mail Online.

Cu toate acestea, după cum sa menționat de către expert, există o altă opțiune. cerc neobișnuită poate fi o acumulare de milioane de albine sau de alte insecte. Cu toate acestea, el a subliniat că el nu a auzit niciodată anterior că insectele se comportă într-un mod similar.

Georgina, elev de liceu, a descris cercul "cel mai ciudat lucru" dintre cei pe care ea a văzut vreodată.

"M-am uitat la el și a crezut că nu a putut fi. A fost uimitor. Inel plutind pe cer ca un nor, și apoi a dispărut. Nu a fost chiar o pasăre", - a spus ea.

Georgina Hip

Potrivit fata, dar ei și inelul ciudat mamei ei a văzut aproximativ zece persoane.

Traducere: fedpost.ru

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu