GuruAnimale.com

Râs

Video: Igor Mamenko! Se agită și se piardă în greutate cu râs! Slăbi cu Mamenko! Râsete!



Feriți-vă, câinele care zboară

Acest eveniment a fost o seară liniștită în septembrie. Așa cum se spune în romanele: nu au existat semne de probleme. Și sa întâmplat toate dintr-o sută de ori mai repede decât ai citit acest lucru.
Avem o alee liniștită, unul este. El se bazează pe un capăt al unui bulevard foarte plin de viață, iar celălalt - în necunoscut. Ei bine, în întuneric, - eu sunt doar în cealaltă parte nu a fost niciodată. Dracu știe ce acolo. Incertitudinea, pe scurt. Pe de o benzile de mână ale sectorului privat, adică, garduri, iar pe cealaltă o piață spontană și acasă există viață pe în profunzime. Și pista. Chiar și trotuarele nu sunt prezente. Ei bine, pentru că eu nu merg acolo nimeni. În general, locul este foarte singur. Nu există mașini, fără oameni, doar iubitori de câini, uneori, de mers pe jos.
Și apoi seara. Liniște. Parasite. Twilight. Ce este amurg? E ca atunci când încă în plină lumină, dar detaliile fine sunt pierdute deja. Iar în amurgul unei doamne mers pe jos pe câine alee. Mici. Rock Nu știu numele, acest grăsuț, cutate și pluș, Kripen'ka cum ar fi cârnați. A! Și ei sunt, acesti caini, detectivii a scris populare, pe scurt, o carte. Și, mai mult decât oricine pe alee, la toate.
Și astfel încât acestea să iasă din colțul carosabila. Câine care rulează pe roata ruletei. Cablu la ruletă subțire, la asfințit nu mai este vizibilă, și o iluzie că câinele se execută de la sine, iar femeia ține în mâna întinsă o telecomandă același câine.
Ei bine, ei merg încet, proprietarul prin telefon la-la-la, sniffing rahat de câine, și apoi mâncărimea-l (câinele, într-un sens) ceva pe partea în care gardurile. Și ea a fugit peste drum, și acolo, în tufișuri rustling. Și pe această parte a gazdei, apoi tipa la cineva din tub. Toată lumea este ocupat cu propria afacere. Seara. Tăcere. Twilight.
Și în acest moment, dintr-o dată (în cuvintele căpitanului Ezepchuk, scrib, anxietate și echipa „de ridicare“ apar întotdeauna dintr-o dată), de cealaltă parte a aleii, în cazul în necunoscut, ia oprit pe o viteză bună de biciclete. Cu călăreț natural. Și se grăbește la marginea bulevardului.
Deci, el zboara repede trecut perechea, și atinge, desigur, există unele buze motocicleta tehnologică întins o frânghie peste calea ruletei, care este lesa.
Ruleta de gospodină mână scoate și ea blocată (ruleta, nu proprietar) undeva sub volan (cu toate acestea, gazda se blochează, de asemenea). Un închizător scoate din tufișuri, și începe să zboare pentru îndepărtat rapid (de gospodine, desigur) pe motocicletă acest cablu subțire. Winnie the Pooh pe minge. A face astfel de salturi uriașe, așa cum am mai arătat, uneori, în film se presupune documentar despre astronauții care ar fi pășit pe lună.
Un motociclist este nimic care nici măcar nu a observat. Și continuă implacabil și cursa rapid. Și aici iese din alee liniștită, întunecată pe bulevardul puternic luminată, și contrar semnului rutier de prescriere mișcare doar la dreapta, aproape nici o frânare, două benzi de marcare continuă și patru serii de mișcări într-un arc larg, ceea ce face un viraj la stânga.
Un tip acolo pe colț, care a venit în pace, și nimeni nu le-a atins, și care motociclistul aproape bătut, apoi doar șase repetate balbismul tuturor celor veniți: „Și el, pe scurt, așa că sare ... afară ... din alee, și l ... muștele ... (apoi un om cu ochii mari, a facut) ... ... câini și lătrau ... "
Ei bine, zboară motociclist, apoi bulevardul și du-te la stânga. Dog zboara in mod natural pentru el. Și tot în jur este creat, desigur, completează iluzia că este un câine rău de zbor mic urmărește motociclist nefericit. Și el a simpatizat.
Și există mai mult, pe bulevardul, aproximativ o sută de metri, în apropierea școlii, chioșc în picioare, cu shawarma. Există chiar și o stație de autobuz, care a folosit pentru a fi numit „Școala“, numită acum „Shaorma“. Da, tot drumul și spune conducătorului auto, la pzhlsta oprire shawarma! Și la acest chioșc seara ajunge pe Ford alb-albastru și cu lumini intermitente Peck Shaorma polițist pasăre.
Și chiar în acel moment, polițistul cu shawarma într-o singură mână, în picioare în fața lui și Ford bâjbâie mâna a doua, în buzunarul cheile mașinii. Și când sa uitat nedumerit direct la el, prin încălcarea regulilor de circulație la fiecare imaginabile și etica omului, este la curse de motociclete de mare viteză. Încerc să plece, se pare că, prin urmărirea prea la câine de zbor de mare viteză.
Totul sa întâmplat atât de repede încât polițistul nu a avut timp să facă nimic, chiar sări. Ei bine, doar ca să se minuneze. Și cred că acum motocicleta să se prăbușească în ea. Dar călăreț totul calculat corect, face perestavku frumoase, punând prima motocicleta din stânga, apoi imediat dreapta și rotunjite inteligent politist de trafic.
Nu e un câine. Ei bine, ce vrei? Aerodinamica rahat, șasiul nu este îndepărtat, liftul andocat. Și, desigur, câinele a fost în imposibilitatea de a repeta acest lucru pentru manevra dificila motociclist. Și a zburat chiar pe Shaorma. Ei bine, vreau să spun, într-un polițist de trafic, chiar în piept, dar primul curs din shawarma, pe care a avut loc în fața lui, să se apere de motocicleta.
În primul rând a scăzut shawarma. Polițistul a căzut, el a fost puternic. La Shaorma, a sărit din gulerul de la impactul unui puternic polițist de trafic piept, câine pe flop. Dar, spre deosebire de câine shawarma nu mint ca dacă e așa cum ar trebui, dar chiar atunci, cu alunecare, cu scântei de sub ghearele furat. Dar nu înapoi la gazda așa cum s-ar putea crede, și acolo înainte, urmat de un motociclist. Acolo, un pic mai târziu, lovind în shawarma frustrare, și a tras polițist sa așezat în prealabil lui Ford alb-albastru și.
Între timp, un motociclist, în continuare fără a reduce viteza, a concurat la timp pentru T-joncțiune cu lumini de trafic. Probabil a plănuit să-l lase la dreapta, și a început să preseze marginea drumului, evitând în picioare pe o mașină roșie. Și totul sa dovedit bine, dacă nu pentru gulerul. Gulerul fără câinele se pare că a fost destul de incomod, și el a decis să oprească această cursă nebună. Ei bine, sau poate el a decis să obține chiar și pentru un câine. Și când motocicleta a început să se îndrepte spre dreapta, zanyrnul guler sub roata de camion parcat pe marginea drumului și blocată.
A fost de ajuns, care ar fi pierdut controlul motocicletei, filate și l-au aruncat într-un șanț. Un motociclist a mers un pic mai departe, traverseze drumul, și nimeni nu a fost rău, acolo jos pe undeva, sub semnul „intersecția drumului principal.“ Și nimeni nu a acordat atenție ca o umbră peste drum să-l țâșni mici, rotunde tip de câine cârnați.
Ei bine, de fapt, întreaga poveste. Motociclete, desigur, a fost în piratare, călărețul - în spital, dar mai mult ca un general, chiar și nimeni nu a fost rănit. Oh, nu! Shaorma altceva gaishnikovaya suferit, mai exact. Desfășură-l, desigur, roțile pe asfalt proprietarii fără suflet de fier cai.

* * * * *
Un investigator spital, care a fost trimis să interogheze pe tocuri de motociclete străine hoț nu a reușit, distractiv de serviciu a declarat chirurg, care a examinat victima.
- Ei bine, doctor, oricare ar fi clientul nostru, va trăi?

Un medic sumbru, care este deja obosit de trecerea de la pranksters, raspunsuri încruntat:
- Și l-am dracu fac?
- Ei bine, desigur. - spune polițistul. - La urma urmei accident. Te-Te-Pe, tip.
- Asta este ceea ce polițiști tot timpul ce Footy, nu-i așa? - spune, așa cum au fost, chiar doctorul rău. - Ce accident? El are toate leziunile - un cucui pe frunte. Dar fund zdrențuite în bucăți.
- Vreau să spun - „fundul în bucăți?“
- „Vreau să spun fund în bucăți“ - aceasta înseamnă tot fund el a mușcat. Și să-mi spui despre accident avânta imediat. Și cu cât el nu are nici un prejudiciu.
- Deci, pot să-l duc direct chiar acum? - surprins polițistul.
- Da. Aproximativ două săptămâni mai târziu. După cum rabia prokolyut vaccin - și să ia departe.
- Duck și el are un nebun ???
- prostule, polițist. Vino aici, nu am timp. Setați câinele, aduce un certificat eliberat de medicul veterinar - Ia dezastru chiar azi.
Câinele, desigur, și nu a instalat.






-Dog conectat

Într-un telefon komapnii Yuma, Colorado, numit soția fermierului,
plângându-se că telefonul ei sună întotdeauna când este necesar,
și atunci când sună încă, câinele ei whines chiar înainte de clopot.
Ajuns la ferma, comandantul a decis să afle ce se întâmplă cu
Teller câine-avere si matusa copilarie vpadshey.
El a urcat un stalp de telefon, un tester conectat mașini și apel
mătușă. Telefonul a sunat imediat, dar numai după câinele
I scânci.
Slezshi un stâlp de telefon, comandantul a observat că:
1. Câinele este legat de lanțul de oțel de telefon curent la sol și pământ
același guler.
2. Legarea la pământ de telefon este conectat la cablajul rău curent,
ruperea lanțului, astfel.
3. Câinele a primit un curent alternativ de 90 volți de apel pentru un apel primit.
4. După câteva lovituri de câine curent a început să se văita, și, îmi pare rău,
Eu scriu.
5. zonele umede se închide circuitul și a sunat telefonul.
Cele de mai sus demonstrează că toate problemele pot fi rezolvate pometi si urina.




...dar încă urcă ..

Am avut un câine odată. Eu locuiesc în centrul orașului. Ies la o plimbare. 19-00 oameni doar du-te la locul de muncă. Plimbare câinele în mijloc - nu foarte razgoneshsya în jurul valorii de copaci un metru și jumătate de teren și toate.
Deci, am mers pe jos, oamenii se grăbesc acasă, o mulțime de oameni.
Dog se așeză să își facă. Am făcut-o. Și, să mergem la operatorul *, am fost uimit, oamenii prea. I-am spus să-l oprească, și el a fost chiar mai mult.
Mi-e rușine. M-am uitat, și w * de la stick-uri ceva nN. Cine este un iubitor de câine - Înțeleg. Ei bine, eu cred, că nu a fost să mănânce smochine tot felul de gunoaie. Dar nu se oprește la x * ny stau și merge mai departe. Ei bine, am înțeles că este necesar aici vesh de la f * lui nN pentru a trage afară, și atunci vom fi așa până dimineața pe operatorii plimbare *.
Tear un pachet de țigări, să ia folia ... Oh, îmi amintesc .. Ei bine, pe scurt, picioare cu fața Brățara și, în urcare la folia zh_pe în mână. Oamenii care au trecut prin acest trecut, se oprească și să se holbeze. Am realizat doar una pe care a căzut năpusti, doar trage afară și totul sa oprit. Deci, ia, atunci el f * nN de la lipirea, și într-o singură lovitură TIME.
Și nimic nu că gunoiul care se află în afara lui f * nN lipirea întins pe metru, dar nu a urcat. Sunt în contact. Shtemp într-un costum scoate un câine w * nN unele gunoi. Oamenii au început să scadă deloc.
Am reshli koordinalno iau măsuri. Am urcat pe ceea ce a fost deja scos și prins mai aproape de x * ne. Și o dată, într-o singură lovitură. Și nimic nu că gunoiul care se află în afara lui f * nN lipirea încă întinsă pe metru. Oamenii au început să solicite MobilCom și spune ce am vytvoryayu. M-am gândit de când casa lui unitate, precum și de la x * nN lipirea doi metri de orice gunoi.
Întuneric afară, nu am vedea chiar că trage.
A treia încercare a fost de succes.
Acest shaval jos chilot soției mele
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu