GuruAnimale.com

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

Turistul nefericitei a plecat aproape să ajungă în lumea viitoare, atunci când într-o formă de curiozitate, a venit prea aproape de o pereche de gâște supărat, pentru a primi un iaz în sudul Chinei.

Video: Mare Recreere și pericole în jurul Vas.Rest mării și pericolele din jurul nostru

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște


Uimit de Lu Chen sa temut atunci când s-au înecat gâștele rele l-au atacat pentru că a intrat în apă la câțiva metri de cuiburile lor. Strângea în mâna stângă un telefon mobil, un om neputincios luptă în apă, încercând să lase păsările în provincia chineză Guizhou.

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

căldură Epuizat Chen a decis să intre în apă să se răcească un pic. În acest moment, iar atacul a avut loc. Fotografiile luate de fotograf în picioare pe malul râului, puteți vedea cum pasărea mușcă piciorul drept al omului, și el se luptă să țină capul deasupra apei.

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

"Nu mi-am dat seama ce se întâmplă. păsări uriașe șuieră, iar după o clipă, ei sunt într-o formă de furie, ma atacat. Am încercat să-i speria, dar ei doar păstrat ataca. Ei au reușit să-mi bat picioarele în râu, și eu sunt sigur că au încercat să mă înece. Pur și simplu nu le-ar putea alunga. Ei ciugulit la picioarele și brațele mele, toate acestea ar putea ajunge până la ciocurile lor. Acestea sunt păsări mari, puternice, și-l doare. Chiar am început să intrăm în panică"- a spus omul într-un interviu cu ediția on-line a British Mail Online.



Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

Localnicii, o mulțime de râs cu turistul nefericit, la ajutat să urce din piscină la plajă.

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

Un martor ocular a spus: "Ele nu permit nimănui să meargă în râu, nu departe de locul unde s-au bazat. Ele sunt foarte paza gelozie teritoriul lor și nu lăsa pe nimeni la locul unde hrăni puii și hrana lor. Oricine trăiește aici știe că este mai bine să nu le apropie. Noi nu va permite copiilor noștri să se joace acolo".

Pe turistul nefericitului, relaxați-vă de apă, au atacat gâște

Omul a fost de părere că ar fi corect pentru a pune un semn că ar avertiza asupra pericolelor de turiști. Cu toate acestea, el a admis că localnicii nu se grăbesc cu instalarea ei, pentru că nu vreau să te priva de plăcerea de a privi place de situații amuzante.

Video: Geometria pepeni studiate în districtul Temryuk

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu