GuruAnimale.com

Anecdote

* * *

Anunt:
- Cutreier domiciliu câine ... de vară, apartamentul auto. 

* * *

Două pisici stau pe acoperiș, Baku și Odessa, și vorbesc unul cu altul:
- Slyushay, miau, este? 
- Taki miau

* * *

Știi de ce câinii ridică o labă când a scris-o?
- Pentru că mult timp în urmă un câine piși pe același gard. El a putrezit, a căzut și a strivit-o la moarte ... Din moment ce toți câinii când a scris, să adere la gard ...

* * *

Acesta se află pe malurile râului maimuță și fumează unele droguri.
Dintr-o dată, trece printr-un castor. Monkey a văzut un castor și strigăte:
- Beaver, Beaver, du-te aici
- Ei bine, ce ești o maimuță (ea se apropie)
- Beaver, fum-l drogheze.
- Nu Choy maimuță nu simt ca mine. Și oricum, eu nu înțeleg ce
Ești în neregulă cu acest Trudge. Am câștigat cel mai bun mod specific vodca si du-te popyu
mai distractiv.
- Haide, au un fum, să-ți placă - așa că încercați. la aici
cant. Hai gazon și țineți-vă respirația.
Bober lungi, treizeci de secunde respirație - și nimic altceva decât cotlet
Am dureau. Atunci maimuța ia zis:
- Și da, și strângeți râul sub apă înot peste.
Beaver întârziat, plonjat și înotau. El a apărut pe de altă parte, și modul în care a dat
bile - a căzut la iarba si nu cred nimic.
Faceți cunoștință este un hipopotam, a văzut un castor și a spus: - Ce ești așa taschishsya?
- Da, ai înota în cealaltă parte, au existat maimuțe astfel de prostii se răcească,
Hai, să înoate.
Behemoth scufundat în apă, a înotat spre partea cealaltă și a apărut în fața unei maimuțe. 
Monkey l - Bober te che! 
A alerga afară de abur! A alerga afară de abur!

* * *

Video: HALL în lacrimi de râs BEST Glume IGOR Mamenko :-)

Pisica noastră a fost frică de aspiratorul înainte, dar acum a fost implicat nimic.

* * *



Beaver retras din publicitate "KolgeytTotal" în publicitate "Blendamed"Și asta e ceea ce sa întâmplat:
- Hei, un castor! Kaak aveți dinți strălucitor!
- Dinți, care este! Te uiți la bilele mele!

* * *

Video: O selecție de glume, bancuri vulgare 18+

Bulldog, mersul pe jos în jurul valorii de curte, vede un pudel stând pe balcon și îi spune:
- Vino de-a lungul pentru o plimbare.
- Nu pot: am fost închis.
- Și tu sari de la balcon.
- Da, așa că am avut o față ca a ta? 

* * *

 Doi prieteni:
- Count, am cumpărat un câine, ca un câine normal, și ea a fost un câine de vânătoare.
- Ei bine, Che, OK: alerga repede, astfel încât atletic, nu-i așa?
- Nu, spun ei: "fata plin!"Și ea mi-a spus: "Tu du-te-oh-oh-onish"....

* * * 

Gay! Friendly Beaver! 
- Încă o dată, sună-mă gay, nici Colgate nu va ajuta.

* * *

Video: noi anecdote de la Igor Mamenko !!! NARZHALSYA !!!

 - Curând nunta proprietarul - caine fericit - care va resturi! 
- Da, da - oftează pui.

* * *

Video: Glume despre politisti (video)

CUM SE IDENTIFICA proprietarul pisica TRUE


1. Când doarme, el aproape nu se deplasează. Și, cu siguranță, nu mișca degetele de la picioare. 

2. În cazul în care proprietarul pisica de dormit pune un obiect greu, el va avea grijă de toată noaptea, de opoziție a căzut și nu se mișcă. 

3. Dacă arunci un proprietar pisica în somn pe stomac că ceva destul de grav, el ar zâmbet și bolborosesc, nu trezesc: „Oh, a jucat bine! Vino în bucătărie - Vreau să dorm "! 

4. Dimineața, nu razleplyaya ochii, el se duce la bucătărie pentru o lungă perioadă de timp și caută un castron pentru a le umple. Chiar dacă bucătăria nu este a lui și pisici în casa nr. 

5. mouse-ul mort în papuci care cauzează proprietarului sensibilitate pisica.
6. Ai crede că el are întotdeauna o răceală, pentru că el a intrat în cameră, el a fost dus imediat să închidă ușile și ferestrele încuiate. 

7. Dacă fișier pentru chips-uri de bere și brânză, acesta va fi toate gustare seara doar ceva unul, pentru că nu se poate amesteca hrana uscata si natura. 

8. Un proprietar adevărat pantof sport pisica în dimineața este întotdeauna situată în distribuția patului. Și în diferite aspecte. 

9. Un proprietar adevărat pisica are întotdeauna o cârpă specială sau o perie pentru spălare boluri Koskin. 

10. Adevărat ailurophile, a venit acasă de la locul de muncă seara, prima pisici hrănire, și apoi mânca în sine. 

11. Adevărat ailurophile nu arunca ambalaje de dulciuri la gunoi. El le-a rostogolit într-o minge și aruncă pe podea. 

12. Atunci când cumpără bunătăți le ailurophile această cumpăra delicatese și o pisică. Și pisica, poate, în primul rând ... 

13. Îmbrăcăminte ailurophile alege pe baza: a) nu se lipește de lână (sau de la ea este ușor de curățat de pe părul sau părul nu este vizibil) - b) este dificil de a face cârlige. 

14. Adevărat ailurophile nu închide ușa brusc. El le acoperă foarte atent, și lasă un gol cu ​​o lățime de o carcasă de pisică. 

15. Fiecare floare in casa proprietarului pisica adevarata a fost dezgropat sau măturat de pe pervazul ferestrei cel puțin 1 ora. 

16. Adevărat masculin ailurophile culcat pe picioarele din spate sunt întotdeauna îndoite - pisici adesea abdomen depășire. 

17. Familiarizarea cu cineva, adevărat ailurophile primul lucru determină dacă o persoană iubește pisicile. În cazul în care pisica nu-i place adevărata ailurophile pierde imediat interesul în ea, dacă nu începe să fie ostil. 

18. Adevărat ailurophile știe întotdeauna care dintre pisicile sale sunt acum scotocesc în dulap. 

19. În cazul în care adevărata ailurophile, merge la toaletă, a se vedea că există o pisică intens implicat în afaceri, el va sta la ușă și să aștepte cu răbdare pentru sfârșitul procesului, astfel încât să nu sperie ... 

20. Adevărat ailurophile atunci când cumpără un nou floare va vedea mai întâi dacă planta este otravitoare pentru pisici. 

21. În general, florile din casa proprietarului pisica adevarata da naștere exclusiv pentru animalele de companie, care va fi în fiecare zi a ronțăie lor. 

22. Adevărat ailurophile știe întotdeauna exact cine este mai scump - o pisică sau un soț. 

23. Adevărat ailurophile nu face patul, dacă cineva doarme (nu este un membru al familiei umane). 

24. Adevărat ailurophile, după ce pisica de mai multe ori a încercat să urce pe fereastră, a făcut o dosochki specială stând pe fereastră. 

25. Adevărat ailurophile, chiar catastrofic târziu pentru muncă în dimineața, amânată pentru pat a venit să-și petreacă pisica lui. 

26. Adevărat ailurophile pe stradă vede prima pisica distanta de funcționare, iar apoi persoana în colțul propriei sale. 

27. Adevărat ailurophile, văzând o pisică pe stradă, în fereastra de pe balcon, etc. Acesta reacționează violent, ca și cum văzând animalul pentru prima dată. 

28. Adevărat ailurophile întotdeauna gata să urce un copac pentru un pisoi. 

29. Atunci când un adevărat ailurophile aude vestea că jumătate din oraș este de-energizat, primul gând - „Ei bine, că fiara hrană uscată.“



Sursa: INET
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu