GuruAnimale.com

Câinele a fugit de acasă și a găsit amanta lui în spital

Câini cu adevărat cel mai bun prieten al omului. Acest caine din Iowa a castigat inima Americii pentru devotamentul fata de gazda, care a fost plasat într-un spital unde se lupta cu cancerul.


Familia nu înțelege cum a știut Sissy unde să găsească Nancy, așa cum câinele nu a fost în spital

Nancy Frank este în spital în ultimele două săptămâni, care este în convalescență după o intervenție chirurgicală. O săptămână în urmă, soțul Nancy Dale a observat că Sissy Alb Schnauzer miniatural în primele ore nu era acasă. Omul verificat toată casa, fără succes, de asteptare câinele. Și la 05:30 un ofițer de securitate numit Dale să-i spun că Sissi a fost găsit în spital, în cazul în care proprietarul ei este, care este mai mult de 15 blocuri din casa cuplului. Câinele a fost rătăcind în jurul spitalului în căutarea Casei Nancy.

fiica cuplului, Sarah a mers la spital pentru a ridica Sissy, dar mai întâi câinele a fost lăsat să se întâlnească cu amanta sa. Spitalul Sissi si Nancy a permis să-și petreacă câteva minute împreună înainte de fugar să se întoarcă acasă.

„Sissy este acum în vârstă de 11 de ani, am cumpărat-o atunci când ea a fost de aproximativ 8 săptămâni. Ea a venit la mine și zgâriat piciorul meu și a adormit pe umărul meu - a spus Dale. - Aș spune că nu l-am ales, ne-a ales ".

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu