GuruAnimale.com

Demi Moore a simțit o unitate cu natura ...

Demi Moore și soțul ei, Ashton Kutcher a găzduit în Africa și să se simtă ca acasă acolo.
Cel puțin într-o astfel de concluzie se poate ajunge, dacă ai citit posturile Demi în blog-ul său personal de pe site-ul Twitter. Actrița vorbește cu entuziasm despre mișcările Africii și, în special, pe o excursie la faimosul Samburu National Canisa, situat în Kenya. Datorită faptului că există un lac Uaso Naira, această rezervă este întotdeauna posibil să se întâlnească animale sălbatice.

Video: Din turul rus operatorii nu sunt perfecte

Demi Moore și soțul ei, Ashton Kutcher a găzduit în Africa și să se simtă ca acasă acolo.

Rezerva este o actrita, nu numai pentru a admira natura sălbatică în frumusețea sa, dar, de asemenea, hrănite personal mai mulți elefanți care au fost orfani după moartea mamei sale.
"Tot ce pot scrie la tine, este de trei litere mari - WOW! - a spus actrita cititorii blogului său. - Acești orfani sunt pur și simplu uimitoare. Am experimentat un sentiment incredibil de unitate cu natura. Tot-tot ce am recomanda să merg acolo!"
Demi povestea lui ilustrează mai multe imagini care a făcut soțul ei, Ashton Kutcher. Apropo, de asemenea, Ashton partajate în blog-ul său pe Twitter impresiile africane.

Demi Moore și soțul ei, Ashton Kutcher a găzduit în Africa și să se simtă ca acasă acolo.

Cu toate acestea, spre deosebire de soția lui, Kutcher nu a fost inactiv, și a lucrat. El a ajutat pe localnici. "Am petrecut toată ziua cu o lopată - scrie Ashton. - o mulțime de săpat, și apoi un alt capre de udare. Prezentat la perle fete locale. O experiență incredibilă!"

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu