GuruAnimale.com

Doi câini au învățat să comunice unul cu celălalt pe skype

Doi prieteni din Marea Britanie și Statele Unite, a introdus animalele lor printr-un program de calculator ce oferă comunicare video de pe Internet.

terrier fox cu părul lung de la Washington State cu oferte de un alt câine care locuiește în Anglia.

Doi prieteni virtuali, care trăiesc pe continente diferite, a decis să introducă rasei sale, fox terrier cu parul lung de câine, face o conexiune la Internet.

- Ne sunt păstrate în permanență legătura cu un prieten din Marea Britanie și comunicate numai pe Skype, - comuna amanta Geytor porecla câinelui. - Și ne-am întâlnit mulțumită prietenilor noștri.

Potrivit fata, în urmă cu câțiva ani, a văzut pe YouTube film amuzant: câine pe nume Vasile urlau în ritmul cântecelor din Justin Bieber și Amy Winehouse.

Proprietarii de câini a observat în mod ironic că animalele lor sunt susceptibile de a intra într-un argument încălzit și nu a vrut să termine "conversație".

- Am fost foarte surprins, pentru că animalul meu același talent! - utilizator de Internet partajat sub numele de Maghamcdowll. - Atunci am decis să contactați proprietarul de populare Fox Network Terrier si a devenit un contact strâns cu el.

După conversație, tinerii au decis să introducă animale de companie pe internet și conferințe organizate apeluri prin Skype. Sobedniki au fost uimiți când câinii lor "Am găsit un limbaj comun".

Proprietarii de câini a observat în mod ironic că animalele lor sunt susceptibile de a intra într-un argument încălzit și nu a vrut să termine "conversație".

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu