GuruAnimale.com

Trumpyourcat: pisica face parul, cum ar fi Donald Trump

Video: Cat Hates US Președintele Donald Trump

Utilizatorii de rețele sociale au lansat #TrumpYourCat hashtag și nu sugerează frumusețea elevilor lor, făcându-l capul de păr în stilul unui politician excentric.

Om de afaceri atât de bolnav de atenție părul, pe care a descris în detaliu revista Rolling Stone, se creează celebra sa „ceapa“.

„În general, îmi spăl părul cu șampon și Capul Shoulders. Nu am teren uscator de par, ei se usuce, aproximativ o oră, până când am citit ziarul. Eu nu fleece: Eu nu am chel patch-uri, în conformitate cu toate. Am pieptene părul în direcția spre frunte, și apoi înapoi din nou, asta e tot. Unul și același lucru. De la an la an, „- a împărtășit politicile secrete.

Cu toate acestea, interesul public în stilul Trump nu se usuce. Aici sunt cele mai bune fotografii, care pot fi găsite în populara Instagram hashtag #TrumpYourCat. Mai exact, flash mob-ul a adus imaginea politicii la un nou nivel. Ce este această dovadă în cazul în care nu sunt loialitatea alegătorilor?

Video: Arată candidatul Donald Trump Episodul 9 "cap de ADN și pisoi mort" (Sezon 1)



Video: Funny video nou # 175 noiembrie 2016 || 18+ || motorcade Trump

Video: Cel mai bun gratuit de frână Comedie DURA

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

GuruAnimale.com
Animale Păsări Rozătoarele Pește Insecte Incubatoare Paraziți Fermă Echipamente și instrumente Sfaturi Întrebare / răspuns Miscelaneu